Videot

Miesten Futsal-Liiga 20-24.10.21

Miesten Futsal-Liiga 16-17.10.21

Naisten Futsal-Liiga 12-13.10.2021

Naisten Futsal-Liiga 09-10.10.2021

Naisten Futsal-Liiga 02-03.10.2021

Miesten Futsal-Liiga 25-26.9.2021

Miesten Futsal-Liiga 18-19.09.21

Miesten Futsal-Liiga 11-16.09.21

Jussi Nyström
Akaa Futsal, kuukauden pelaaja 03/2021
Emilia Jokisalo
GFT,, kuukauden pelaaja 03/2021
Emma Heikkilä
FTK-Tornio, Kuukauden pelaaja 02/2021 - Kuva Jani Virolainen
Tero Intala
KaDy, Kuukauden pelaaja 02/2021
Emilia Syvänen, mv
Ilves FS, Kuukauden pelaaja 01/2021
Sergei Korsunov
ToPV, Kuukauden pelaaja 01/2021
Antti Arvola
GFT, Kuukauden pelaaja 12/2020
Siiri Perälä
GFT, Kuukauden pelaaja 12/2020
Maria Ollila
FTK-Tornio, Kuukauden pelaaja 11/2020
Justus Kunnas
Mad Max, Kuukauden pelaaja 11/2020
Netta Hannula
MuSaFutsal, Kuukauden pelaaja 10/2020
Henry Gutierrez
FC Kemi, Kuukauden pelaaja 10/2020
Previous
Next